Jak zwrócić towar

Nie trafiłeś z rozmiarem / kolorem? Nie ma problemu - zgodnie z ustawą o prawach konsumenta na zwrot towaru zakupionego na odległość (przez internet) masz 14 dni.

Nie musisz podawać powodu zwrotu, ale liczymy, że to zrobisz - ta informacja pozwoli nam lepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby w przyszłości.

> ZWROT TOWARU NA WŁASNY KOSZT

Aby zwrócić towar wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Pamiętaj, że przesyłkę wysyłasz na własny koszt, nie ma możliwości osobistego zwrotu towaru w siedzibie naszej firmy. Prosimy również nie wysyłać paczek za pobraniem - nie mamy możliwości ich odbioru.

Wypełnij Formularz zwrotu dostępny [TUTAJ].

Przygotuj i dobrze zabezpiecz przesyłkę. Co powinna zawierać przesyłka?



Przesyłki proszę przesyłać na adres :


PrologisPark Chorzów SPOKEY  Hala DC4 DOK D,
ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów  


 Z dopiskiem:
ZWROT - REPUBLIKASPORTU.PL
Jak i kiedy otrzymam zwrot pieniędzy?



> WAŻNE INFORMACJE

Jeśli nie masz drukarki
jeżeli nie posiadasz drukarki, możesz napisać oświadczenie o odstąpieniu od umowy ręcznie, pamiętaj jednak by zawrzeć w nim wszystkie wymagane dane (swoje dane kontaktowe, wyszczególnienie ilości i rodzaju zwracanych produktów, dacie złożenia wypowiedzenia umowy).

Jeśli płaciłeś za pobraniem (gotówką przy odbiorze)
Jeżeli podczas zamówienia wybrałeś płatność za pobraniem (gotówką przy odbiorze), pamiętaj o podaniu w formularzu zwrotu numeru konta, na które ma być zwrócona Twoja wpłata.

Co powinna zawierać przesyłka?
/ zwracany towar, najlepiej w oryginalnym opakowaniu
/ Formularz Zwrotu Towaru (Odstąpienia od umowy)
/ oryginał lub kopię dowodu zakupu (paragonu lub faktury VAT) albo inny dowód potwierdzający zakup.

Jak i kiedy otrzymasz zwrot
Po otrzymaniu przez nas twojego zwrotu i sprawdzeniu paczki na magazynie, w ciągu maksymalnie 14 dni środki wydane na zwracany produkt (oraz jego wysyłkę) wrócą na Twoje konto. Jeśli podczas zamówienia wybrałeś płatność za pobraniem (gotówką przy odbiorze), pamiętaj o wskazaniu numeru rachunku bankowego, na który ma nastąpić zwrot. Jeśli wybrałeś przedpłatę - należność zwrócimy na konto, z którego dokonana została wpłata.

Informacje o zwrocie towaru znajdziesz również w Regulaminie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji: polityka prywatności