Płatności

Bardzo ważne jest dla nas, by proces zamówienia przebiegał nie tylko szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie. W związku z tym, zachęcamy do skorzystania z poniższych sposobów płatności:
Płatność online

Za pośrednictwem platformy Przelewy24 gwarantującej szybki i bezpieczny transfer środków. Płatności dokonać można zarówno w formie e-transferu, wybierając z listy dostępnych banków, jak i kopiując dane do przelewu i wykonując go we własnym zakresie.

Środki przekazane w ten sposób trafiają do nas bardzo szybko, co wpływa na skrócenie czasu oczekiwania na przesyłkę.
Płatność za pobraniem

Dla osób, które nie zdecydują się na płatność online, przygotowaliśmy możliwość uiszczenia zapłaty przy odbiorze przesyłki.

Prosimy pamiętać, by przygotować dla kuriera kwotę możliwie najbardziej zgodną z wysokością rachunku.


*Ważne! Na Twoją wpłatę czekamy 3 dni od momentu dokonania zakupu. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.
Pamiętaj, że jeżeli transakcja nie dojdzie do skutku - wyjdziesz ze strony w trakcie jej realizowania, napotkasz na problemy techniczne - w każdej chwili możesz ją wznowić, klikając otrzymanego mailem linka (lub linka zamieszczonego w Twoim profilu).


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji: polityka prywatności